Papjeemašee

Papjeemašee

Autor: Sarah Hand

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.99€
Osta
Apollo
20.95€ / 19.90€
Osta
Avasta papjeemašee maailma võlu Sarah Handi raamatu "Papjeemašee" lehekülgedel, mis on täis inspiratsiooni ja juhiseid, et tuua esile sinu loovus igas vanuses. See kaunilt kujundatud käsiraamat on suurepärane teejuht, mis juhatab sind läbi papjeemašee tehnikate, alates põhitõdedest kuni keerukamate projektideni.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas tuua ellu oma fantaasiarikkaid ideid? "Papjeemašee" on just see, mida vajad. See raamat ei eelda sinult varasemaid kunstioskusi, vaid pakub sulle samm-sammult juhiseid, et saaksid nautida loomisprotsessi algusest lõpuni. Sa õpid, millist paberit valida, kuidas valmistada omatehtud kliistrit ja kuidas sinu papjeemašee kunstiteoseid kuivatada, värvida ning viimistleda.

Sarah Handi juhendamisel avastad, kui lihtne on kasutada igapäevaseid esemeid, nagu ajaleht ja jahu, et luua midagi täiesti ainulaadset. Raamatust leiad 13 hoolikalt valitud projekti, mis aitavad sul kätt harjutada ja annavad julgust proovida uusi tehnikaid. Valmista endale näiteks omapärane lillepott või meisterda seinale riputatav nagi. Või äkki soovid luua loomaportree, mis toob naeratuse kõigi näole? Ja miks mitte üllatada sõpru hiigeljäätisega, mis on tegelikult papjeemašee meistriteos?

"Papjeemašee" on suurepärane ressurss kooliõpetajatele, vanematele või igale kunstihuvilisele, kes soovib oma kätega midagi kaunist luua. See raamat ei ole lihtsalt juhend, see on inspiratsiooniallikas, mis näitab, kuidas lihtsatest materjalidest võivad sündida imelised kunstiteosed. Pane oma käed tööle ja lase oma loovusel lennata koos Sarah Handi "Papjeemašee" raamatuga.