PARDIKE JA TEMA SÕBRAD

PARDIKE JA TEMA SÕBRAD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsid midagi, mis köidaks Sinu lapse tähelepanu ja tutvustaks talle sõpruse tähtsust? "Pardike ja tema sõbrad" on raamat, mis võiks olla just see, mida Sa vajad. See on lugu väikesest pardipojast, kes kutsub lapsed kaasa mängima ja avastama sõprust ning koosolemise rõõmu.

Raamatu lehekülgedel on peidus üks eriline üllatus – kõrisev pall, mis liigub mänguliselt ühelt leheküljelt teisele. See ei ole lihtsalt pall, vaid sõpruseloo edasiviija, mis viib lugeja pardikese seiklustest osa saama. Iga lehekülg on täis värvikirevaid illustratsioone ja lihtsaid riime, mis teevad lugemise lõbusaks ning arendavad lapse keeletunnetust.

"Pardike ja tema sõbrad" on suurepärane valik Sinu lapse esimeseks raamatuks, sest see pakub mitte ainult meelelahutust, vaid ka õpetlikku sisu. Läbi mänguliste tegevuste ja sõprade kohtumiste õpib laps tundma erinevaid emotsioone ja sotsiaalseid oskusi, mis on olulised igapäevaelus.

Kui Sa hindad harivat sisu ja otsid midagi, mis aitaks Sinu lapsel arendada lugemisharjumust, siis "Pardike ja tema sõbrad" võib olla ideaalne lisand Sinu raamaturiiulile. See on raamat, mis kasvab koos Sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja õppetunde igas vanuses.