Pardike

Pardike

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised seiklused võivad oodata üht väikest pardipoega tema esimesel avastusretkel? "Pardike" on lummav lugu, mis viib sinu pisipõnni koos uudishimuliku pardipojaga avastama maailma imesid. See raamat on loodud spetsiaalselt noortele lugejatele, et äratada nende huvi looduse ja ümbritseva maailma vastu.

Raamatu lehekülgedel avaneb värvikas ja soe maailm, kus iga pööre toob kaasa uusi tegelasi ja üllatusi. Loo peategelane, armas pardipoeg, kohtub oma rännakul mitmesuguste metsaelanikega, kes kõik omal moel rikastavad tema teekonda ja õpetavad talle elu olulisi tõdesid.

Mis teeb "Pardikese" eriliseks, on raamatu kaanel olev pehme karvane kõhuke, mis kutsub väikeseid käsi seda paitama ja tunnetama. See interaktiivne element mitte ainult ei köida laste tähelepanu, vaid aitab arendada ka nende sensoorseid oskusi.

Raamatu autor on suutnud luua südamliku ja kaasahaarava loo, mille armsad illustratsioonid toovad naeratuse iga lapse näole. "Pardike" on suurepärane valik sinu lapse esimeseks raamatuks, mis toetab tema varajast lugemishuvi ja aitab luua tugeva aluse armastuseks raamatute vastu.

Kui otsid oma lapsele midagi erilist, mis toetaks tema arengut ja looks sooje lugemismälestusi, siis "Pardike" on just see, mida vajad. Lase oma lapsel kogeda seda imelist seiklust koos pardipojaga – see on raamat, mis kasvab koos teie lapsega ja pakub rõõmu aastateks.