Pariis 6.41

Pariis 6.41

Autor: Jean-Philippe Blondel

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas juhuslik kohtumine võib teie elu muuta? Jean-Philippe Blondeli romaan "Pariis 6.41" viib teid ühe sellise kohtumise tunnistajaks. See on lugu Cécile Duffautist, kes on 47-aastane edukas ettevõtja, kes naaseb esmaspäeva hommikul rongiga Troyes'ist Pariisi. Ta on veetnud nädalavahetuse oma vanemate juures ja on nüüd teel tagasi oma pere ja töö juurde.

Rongis, mis on tavapäraselt rahvarohke, leiab Cécile endale istekoha, mis jääb algselt kõrvale tühjaks. Kuid siis, ootamatult, istub tema kõrvale Philippe Leduc, mees, kellega tal oli lühiajaline suhe kakskümmend seitse aastat tagasi. See suhe ei kestnud kaua, kuid selle mõju nende mõlema elule oli sügav ja kestev.

Rong sõidab Pariisi poole ja nende vahel valitseb pingeline vaikus, mis sunnib mineviku mälestused pinnale kerkima. Cécile ja Philippe leiavad end olukorrast, kus nad peavad otsustama, kuidas edasi minna. Neil on selleks aega vaid poolteist tundi – aeg, mis võib muuta kõike.

See romaan on sügavalt inimlik lugu valikutest, tagasivaadetest ja võimalusest leida lunastust. "Pariis 6.41" kutsub teid kaasa elama kahe inimese teekonnale, kes seisavad silmitsi oma minevikuvarjudega ning otsivad teed edasi. Kui olete huvitatud südantsoojendavatest lugudest, mis uurivad inimsuhteid ja nende keerdkäike, siis see teos on just teile.