Pariisi ajakapsel

Pariisi ajakapsel

Autor: Ella Carey

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma Pariisi minevikku, avastama saladusi ja armastust, mis on aastakümneid peidus olnud? "Pariisi ajakapsel" on Ella Carey poolt kirjutatud romaan, mis viib sind ajas tagasi ja pakub põnevat lugemiselamust.

Kujutle, et oled New Yorgi edukas fotograaf Cat Jordan, kes on valmis alustama uut peatükki oma elus koos korraliku ja eduka kallimaga. Kuid äkki saabub ootamatu uudis, mis raputab sinu maailma: pärandusena on sinu nimele kirjutatud korter Pariisis, mis kuulus Isabelle de Florianile, naisele, kellest sa pole kunagi kuulnudki.

Saabudes Pariisi, avastad, et see pole mitte tavaline korter, vaid ajalooline aare – belle époque'i ajastu korter, mis on jäänud puutumatuks läbi aegade. See on justkui ajakapsel, mis peidab endas lugusid ja saladusi. Isabelle de Floriani perekond on sama üllatunud kui sina, sest nad ei teadnud midagi sellest salajasest varast.

Sinu südames tekib põletav küsimus: kes oli Isabelle de Florian ja miks ta valis pärijaks just sind, võõra inimese, oma perekonna asemel? Kui sa hakkad vastuseid otsima, tunned, kuidas sinu kontrollitud elu New Yorgis hakkab murenema. Saladused, mis on aastakümneid olnud maetud, tulevad päevavalgele, ja sinu tunded Isabelle de Floriani pojapoja vastu muutuvad liiga tugevaks, et neid eirata.

Nüüd seisad sa ristteel, pead otsustama, millest lahti lasta ja mida oma elus hoida. "Pariisi ajakapsel" on lugu avastustest, eneseleidmisest ja armastusest, mis ületab aja piire. Kas oled valmis avama ukse minevikku ja laskma end kaasa haarata sellest südantsoojendavast romaanist?