PÄRNU 1:10 000

PÄRNU 1:10 000

Kirjastus: JANA SETA MAP PUBLISHERS

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kas oled plaanimas reisi Eesti suvepealinna? "Pärnu 1:10 000" on sinu asendamatu kaaslane, kui soovid avastada Pärnu linna ja selle ümbrust. See praktiline voldikkaart on rikastatud kõige olulisemate turismiinfokeskuste asukohtadega, et saaksid oma külastuse maksimaalselt ära kasutada.

Kaardil on täpselt kujutatud Pärnu linna 1:10 000 mõõtkavas, mis aitab sul orienteeruda ja leida soovitud sihtpunkte kiiresti ja mugavalt. Olgu selleks siis mõnus peatuspaik ööbimiseks või põnevad vaatamisväärsused, mida Pärnus ja Pärnumaal avastada – see kaart on sinu teejuhiks.

Lisaks leiad kaardilt majutusasutuste asukohad, et saaksid valida just enda eelistustele vastava peatuspaiga. Olgu sinu valikus romantiline butiikhotell, hubane külalistemaja või mõnus puhkeküla – "Pärnu 1:10 000" aitab sul teha parima valiku.

Kui soovid sukelduda Pärnu linna tänavate võrgustikku, on kaardil ka tänavanimede- ja nimede register, mis teeb liikumise lihtsaks ja nauditavaks. Pole vahet, kas oled esmakordne külastaja või kogenud Pärnu fänn, see kaart on mõeldud just sulle, et sinu Pärnu kogemus oleks võimalikult rikkalik ja meeldejääv.

Haara "Pärnu 1:10 000" kaasa ja lase Pärnu võlul enda üle võimust võtta!