PASTAROAD KOGU PERELE

PASTAROAD KOGU PERELE

Autor: Marika Vingissar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Kokaraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Kas otsite kiiret ja maitsvat õhtusöögi lahendust, mis rõõmustaks nii väikeseid kui ka suuri? "Pastaroad kogu perele", mille autoriks on Marika Vingissar, on teie päästerõngas argipäeva õhtutesse. See raamat on täis retsepte, mis muudavad pasta valmistamise kunstiks, pakkudes samal ajal tervislikke ja toitvaid variante, mis valmivad kiirelt.

Pasta on aegade jooksul tõestanud oma väärtust kui universaalne toiduaine, mis sobib igale maitsele ja igale lauale. Marika Vingissar näitab, et pasta võib olla palju enamat kui lihtsalt makaronid lihakonserviga. Ta avab ukse kastmete mitmekesisesse maailma, kus igaüks, olgu ta siis lihasööja või taimetoitlane, leiab endale meelepärase valiku.

Raamatus "Pastaroad kogu perele" toob Vingissar välja, kuidas täisterapastad ja kerged kastmed võivad muuta pastatoidud mitte ainult maitsvaks, vaid ka toitaineterikkaks ja tervislikuks valikuks. Ta rõhutab, et pastaroogade valmistamine ei pea olema keeruline ega aeganõudev – vaid 15-20 minutiga võite valmistada roa, mis paneb kogu pere silmad särama.

Kui olete valmis avastama pastaroogade uusi tahke ja soovite pakkuda oma perele toite, mis on sama toitvad kui maitsvad, siis haarake Marika Vingissari "Pastaroad kogu perele" ja laske loovusel köögis lennata. Sinu pere tänab sind iga kord, kui lauale jõuab järjekordne hõrk ja tervislik pastaroog.