Patriarh

Patriarh

Autor: Martin Walker

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Prantsuse maapiirkonna saladuste ja ajaloo sügavustesse? "Patriarh", mille autoriks on Martin Walker, viib lugeja St Denisi väikelinna, kus kohalik politseiülem Benoît "Bruno" Courrèges seisab silmitsi oma elu ühe keerulisema juhtumiga.

Bruno, kes on alati imetlenud Teise maailmasõja kangelast, kolonel Jean-Marc Desaixi, tuntud ka kui Patriarh, peab nüüd oma iidoli üle järele mõtlema. Patriarhi ajaloolises residentsis toimub kummaline õnnetus, milles hukkub tema lähedane sõber Gilbert Clamartin. Ametlik versioon väidab, et tegemist oli õnnetusega, kuid Bruno kahtlustab, et asjad pole nii lihtsad.

Kui Bruno hakkab juhtumit uurima, hakkavad ilmnema vastuolud ja peagi sekkuvad uurimisse Pariisi kõrgemad jõud. See raamat on kaheksas osa sarjast, mis pakub lugejatele põnevat segu rahvusvahelisest poliitikast, kohalikest intriigidest ning Prantsuse elustiilist, mida rikastavad vein ja kulinaaria.

"Patriarh" ei ole lihtsalt kriminaalromaan, see on ka austusavaldus Prantsuse kultuurile ja ajaloole. Kui olete huvitatud põnevatest süžeedest ja tahate kogeda Prantsuse maapiirkonna võlu, siis on see raamat just teile. Avastage koos Bruno'ga, mis tegelikult juhtus Patriarhi häärberis, ja sukelduge sügavale selle piirkonna rikkalikku ajalukku ja keerukatesse suhetesse.