Pätu

Pätu

Autor: Astrid Reinla

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled kunagi kuulnud Pätust? See salapärane tegelane on Astrid Reinla lasteraamatu "Pätu" peategelane, kelle tembud panevad iga lapse ja lapsemeelse mõistatama. Pätu on justkui nähtamatu pahanduste vaim, kes suudab endale omistada igasuguseid vigureid – alates ema vaasi purustamisest kuni isa kirjutusmasina koogipuru täis raputamiseni. Vanaisa prillidki ei jäänud terveks, ja see oli samuti Pätu kaval käsi.

Kuid Pätu ei piirdu ainult koduste vempudega. Tema ulakad sõrmed viivad ka Kauri ratta kummi tühjenemiseni ja Piia uuele helesinisele kleidile moosiplekkide tekitamiseni. See tegelane on tõeline meister segaduse külvamises, kuid keegi ei ole teda kunagi tabanud. Kuidas on see võimalik?

Astrid Reinla "Pätu" on kirjandusteoseks, mis kuulub II klassi soovitusliku kirjanduse hulka. See raamat on täiuslik lugemine noortele lugejatele, kes armastavad müsteeriume ja põnevust. Lapsed saavad kaasa elada ja otsida vihjeid, et lahendada Pätu mõistatus. Raamat mitte ainult ei lõbusta, vaid arendab ka noorte detektiivioskusi ja fantaasiat.

Kui oled valmis sukelduma Pätu pöörasesse maailma ja avastama, kes või mis ta tegelikult on, siis haarake Astrid Reinla "Pätu" ja valmistuge seikluseks, mis paneb teie kujutlusvõime proovile. Kas sina suudad Pätu saladuse lahendada?