Patukahetsus

Patukahetsus

Autor: Eloisa Diaz

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Argentina ajaloo sügavustesse ja avastama põnevust täis lugu, mis on sama keeruline kui see riik ise? "Patukahetsus", Eloisa Diazi sulest, on romaan, mis viib teid ajas tagasi, otse 1981. aasta Buenos Airesesse, kus valitseb raudne diktatuur.

See on lugu inspektor Joaquín Alzadast, kes on sunnitud töötama repressiivse režiimi varjus, kus iga päev on võitlus ellujäämise nimel. Alzada igatseb lihtsat ja rahumeelset elu koos oma armastatud naise Paulaga, kuid kui tema revolutsiooniline vend Jorge jäljetult kaob, ei jää tal muud üle, kui asuda ohtlikule teekonnale, et vend leida ja päästa.

Kahekümne aasta möödudes, kui Argentina on taas majanduskriisi küüsis ja Buenos Airese tänavatel valitseb rahutus, loodab Alzada vaikselt pensionipõlvele siirduda. Kuid saatuse tahtel leiab ta end taas sügavalt mässitud uurimisse, kui avastatakse noore naise surnukeha ja ühe linna jõukaima perekonna liige kaob salapäraselt. Need sündmused ei too esile ainult Alzada isiklikke mälestusi valusast minevikust, vaid sunnivad teda silmitsi seisma omaenda pattude ja kahetsusega, otsides lunastust, mis tundub olevat alati justkui käeulatusest väljas.

Eloisa Diaz on meisterlikult põiminud kokku põnevuse, ajaloo ja sügavalt isiklikud teemad, luues teose, mis ei jäta kedagi külmaks. "Patukahetsus" ei ole lihtsalt kriminaalromaan, vaid sügav ja emotsionaalne rännak läbi Argentina keerulise ajaloo, mis uurib inimhinge tumedamaid soppe ja otsib vastust küsimusele, kuidas leida rahu, kui ümberringi valitseb kaos.

Kui olete valmis selleks teekonnaks, siis haarake "Patukahetsus" ja valmistuge paeluvaks lugemiselamuseks, mis viib teid läbi aja ja ruumi, otse Argentina südamesse.