Paw Patrol. Filmi värvimisraamat

Paw Patrol. Filmi värvimisraamat

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Haara oma värvilised pliiatsid ja valmistu seikluseks koos armastatud Käpapatrulli kutsikatega! "Käpapatrull. Filmi värvimisraamat", mille on välja andnud Nickelodeon, kutsub sind ja su väikeseid sõpru sukelduma põnevasse maailma, kus iga lehekülg ootab teie loovat puudutust.

See värvimisraamat ei ole lihtsalt tavaline tegevusraamat – see on võimalus luua omaenda Käpapatrulli filmi stseene, tuues ellu Chase'i, Marshalli, Skye'i ja teiste lemmiktegelaste seiklused. Lisaks värvimisele pakub raamat ka kleepsulehti, mis annavad lastele võimaluse oma loovust veelgi rohkem väljendada, lisades stseenidesse põnevaid detaile ja tegelasi.

Iga lehekülje värvimine on justkui missioon, mille käigus saad arendada oma kunstilisi oskusi ja kujutlusvõimet. Raamat on suurepärane vahend, mis aitab lastel keskenduda ja pakub neile rõõmu ning rahulolu oma töö nägemisest.

Kui oled Käpapatrulli fänn või soovid oma lapsele pakkuda loomingulist ja harivat ajaviidet, siis "Käpapatrull. Filmi värvimisraamat" on ideaalne valik. See ei ole ainult meelelahutus – see on ka vahend, mis aitab lastel õppida värve, koordinatsiooni ja peenmotoorikat.

Lase oma fantaasial lennata ja ole valmis päästma päeva koos Käpapatrulliga!