Paw Patrol. Käpapatrull päästab saurusemunad!

Paw Patrol. Käpapatrull päästab saurusemunad!

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seiklusrohkesse maailma, kus julgus ja sõprus käivad käsikäes? "Käpapatrulli" uusimas raamatus "Käpapatrull päästab saurusemunad!" viib autor Nickelodeon meid koos Ryderi ja tema vaprate kutsudega avastama müstilist dinosauruste metsa. Selles põnevas loos liitub meeskonnaga ka uus tegelane Rex, kes aitab kutsudel navigeerida läbi aegade hämaruse.

Ent seiklus muutub ootamatult päästeoperatsiooniks, kui linnapea Humdinger otsustab varjatult kangelaste kannul püsida ning dinosauruste pesadest munad kaasa haarata. Nüüd on Ryderi ja tema neljajalgsete sõprade ülesandeks astuda ühte, et peatada linnapea pahatahtlik plaan ja tagada, et dinosauruste järeltulijad saaksid turvaliselt kooruda.

See raamat on täis põnevust ja õpetlikke hetki, mis näitavad meile koostöö ja sõpruse tähtsust. "Käpapatrull päästab saurusemunad!" on lugu, mis ei jäta ükskõikseks ühtegi seiklust armastavat last. Pane end valmis, sest ees ootab üks tõeliselt äge missioon, kus iga tegu ja otsus loeb!

Kui sinu väikesed lugejad armastavad põnevust ja seiklusi, siis see raamat on just see, mida nende raamaturiiul vajab. Liitu Ryderi ja tema ustavate sõpradega ning aita neil kaitsta dinosauruste tulevikku!