PAW PATROL. KÄPAPATRULLI JÕULUD

PAW PATROL. KÄPAPATRULLI JÕULUD

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Hetkel pole saadaval
Lähenevad jõulud toovad endaga kaasa põnevust ja rõõmu ning just seda pakub ka "Käpapatrulli jõulud", mis on loodud Nickelodeoni poolt. See raamat on täiuslik kaaslane, et saaksite koos oma pere noorimate liikmetega tunda jõulurõõmu ja osaleda talvistel seiklustel koos armastatud Käpapatrulli kangelastega.

Kujutage ette, kuidas teie laps sukeldub lumevalgesse maailma, kus julged ja otsusekindlad koeratõugu päästjad valmistuvad aasta kõige maagilisemaks ajaks. Raamatust leiate Rocky, kes võtab enda peale olulise ülesande õpetada jõuluvanale, kuidas kirjutada kirja, mis on täis soove ja unistusi. Zuma, teisalt, on hõivatud maiustuste lugemisega, tagades, et kõik maiuspalad oleksid loetletud ja valmis pidulikuks jagamiseks.

Samal ajal on Chase ja Skye köögis ametis, küpsetades maitsvaid pühadeküpsiseid, mis täidavad õhu imelise lõhnaga ja toovad naeratuse igaühe näole. Raamat pakub lisaks lugudele ka mitmeid interaktiivseid tegevusi – sealhulgas lõbusaid ülesandeid, värvimislehti ja kleepse, mis kindlasti pakuvad rõõmu ja meelelahutust.

"Käpapatrulli jõulud" on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos lastega, arendades nende loovust ja probleemilahendamise oskusi läbi mänguliste tegevuste. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka hariv, aidates lastel õppida tähtsate pühadetraditsioonide ja koostöö väärtust.

Kas olete valmis sukelduma Käpapatrulli lumisesse ja imelisse maailma? Haarake oma pliiatsid ja kleepsud ning alustage seda rõõmsat ja pühaderohket seiklust koos oma lemmik kangelastega!