PAW PATROL. NUMBRID

PAW PATROL. NUMBRID

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas teie väikesed on suured Paw Patroli fännid? "PAW PATROL. NUMBRID" on Nickelodeoni loodud armas pappraamat, mis on ideaalne kaaslane teie lastele numbreid õppides. See raamat ei ole ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid ka hariv, aidates lastel tutvuda numbrite maailmaga koos nende lemmik kangelaste, Paw Patroli kutsikatega.

Raamatu lehekülgedel seiklevad Chase, Marshall, Skye ja teised armastatud tegelased, kes juhivad lapsi läbi numbritest tulvil seikluste. Iga lehekülg on kujundatud nii, et see köidaks laste tähelepanu ja muudaks õppimise nauditavaks. Läbi mänguliste tegevuste ja kordamise, muutuvad numbrid teie lapse jaoks kiiresti tuttavaks ja arusaadavaks.

"PAW PATROL. NUMBRID" on suurepärane vahend, et aidata teie lapsel arendada oma varajasi matemaatilisi oskusi. Raamatu vastupidavad papist lehed on mõeldud ka kõige pisemate käte jaoks, et tagada raamatu pikaajaline kasutus ja vastupidavus. See on ideaalne kingitus, mis ühendab õppimise ja mängu, ning toetab teie lapse arengut kõige olulisemal ajal.

Kas olete valmis avastama numbreid Paw Patroli kutsikate juhendamisel? Haarake oma eksemplar juba täna ja alustage seiklust koos teie lapse uute neljajalgsete sõpradega!