Paw Patrol. Nuputamisraamat

Paw Patrol. Nuputamisraamat

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Valmistu sukelduma "Paw Patroli" maailma, kus sind ootavad ees põnevad mõistatused ja seiklused koos julgete kutsikatega! "Paw Patrol. Nuputamisraamat" viib sind koos Ryderi ja tema vaprate päästekoerte tiimiga draakonite täis fantaasiarikkale rännakule. Tõsta oma vaim kõrgustesse ja astu vastu igale väljakutsele, mis sinu teele satub – olgu selleks siis mänguline mäest üles ronimine või Skye keerukate mõistatuste lahendamine.

See raamat pole lihtsalt lugemisnauding – see on kaasahaarav teekond, kus iga lehekülg kutsub sind osalema ja panustama. Avasta lood vaprast rüütlist, kes kunagi ammu draakoneid trotsis, ja ela kaasa nende seiklustele, mis on täis õpetlikke hetki ja sõpruse tähtsust.

"Paw Patrol. Nuputamisraamat" on ideaalne kaaslane sinu lapsele, et arendada tema probleemilahendamise oskusi ja loovat mõtlemist. Iga tegevus ja lugu on loodud selleks, et pakkuda harivat meelelahutust, mis on sama lõbus kui õpetlik. Ja ärge unustage, et ükski draakon ei ole liiga hirmuäratav ega ükski rüütel liiga väike, et seiklustest osa võtta!

Kas oled valmis astuma Paw Patroli päästerüütlitega ühte meeskonda ja kogema kuninglikku lõbu? Haara "Paw Patrol. Nuputamisraamat" ja alusta oma seiklust täna!