Paw Patrol. Õpilustlik kraapimisraamat

Paw Patrol. Õpilustlik kraapimisraamat

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
13.99€
Osta
Avasta numbreid ja loendamist lõbusal ja interaktiivsel viisil koos Käpapatrulli kutsikatega! "Käpapatrulli Õpilustlik Kraapimisraamat" viib sind ja su väikseid sõpru põnevale numbrimissioonile, kus saate koos lahendada arvukaid nuputamisülesandeid. See raamat on suurepärane vahend, et tutvustada lastele numbreid ja lihtsaid arvutusi, tehes seda mänguliselt ja kaasahaaravalt.

Kasutades bambuspulka, saad raamatu lehtedelt kraapida ära musta kihi, paljastades Seikluste Lahe värvikirevad stseenid ja tegelased. Iga lehekülg on täis üllatusi ja õpetlikke tegevusi, mis on mõeldud just sinu pisikesele õppurile. Käpapatrulli sõbralikud ja abivalmid tegelased on alati valmis aitama, tagades, et iga ülesanne on jõukohane ja õppimiskogemus nauditav.

Lisaks lõbusatele kraapimislehtedele leiad raamatust ka erilise medali, mida saab uhkusega kaelas kanda, ning hulgaliselt loovaid ideid, mis innustavad lapsi õppima ja avastama. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid aitab kaasa ka laste peenmotoorika ja probleemilahendusoskuste arendamisele.

Kui otsid viisi, kuidas muuta õppimine põnevaks ja kaasakiskuvaks, siis "Käpapatrulli Õpilustlik Kraapimisraamat" on suurepärane valik. See on lõbus ja hariv kingitus igale Käpapatrulli fännile, kes on valmis seiklusteks numbrite maailmas.