Paw patrol. Suvine tegelusraamat

Paw patrol. Suvine tegelusraamat

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis suviseks seikluseks koos oma lemmik kutsikakangelastega? "Käpapatrulli suvine tegelusraamat", mis on loodud Nickelodeoni poolt, kutsub sind kaasa põnevatele ettevõtmistele. See raamat on täiuslik kaaslane päikesepaistelistel päevadel, kui soovid oma aega sisustada loovate ja harivate tegevustega.

Kujutle end peesitamas rannaliival, samal ajal kui Zuma lainetes surfab. Või äkki eelistad lahendada koos Marshalliga tema põnevaid mõistatusi? See raamat pakub sulle võimalust sukelduda Käpapatrulli maailma, kus iga lehekülg on uus seiklus.

Võta kätte oma lemmik värvipliiatsid või vildikad ja anna elu mustvalgetele kangelastele, kes ootavad sinu puudutust, et muutuda värvikirevaks. Iga lehekülg on kui uus võimalus näidata oma kunstilist poolt ja tuua esile Käpapatrulli tegelaste iseloomud.

Kas oled valmis? "Käpapatrulli suvine tegelusraamat" ootab sind, et pakkuda lõbusat ja loomingulist ajaviidet. Võta hetk enda jaoks, leia oma sisemine laps ja lase fantaasial lennata koos Käpapatrulli ja nende suviste seiklustega. Ära jäta kasutamata võimalust veeta aega koos oma lemmik kutsikatega ja nautida suve täiel rinnal!