Paw Patrol. Talvine värvimisraamat kleepsudega

Paw Patrol. Talvine värvimisraamat kleepsudega

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis seikluseks koos armastatud kangelaskoertega? "Paw Patrol. Talvine värvimisraamat kleepsudega" viib sind Nickelodeoni loodud populaarse sarja "Paw Patrol" südamesse, kus saad koos julgete kutsudega nautida talvist meelelahutust. See raamat pakub sulle mitte ainult värvimisrõõmu, vaid ka põnevaid nuputamisülesandeid, mis panevad su mõistuse proovile.

Kui su väikesed sõrmed sügelevad loovuse järele, siis on see raamat just sinu jaoks. Täida leheküljed värvidega ja muuda talvine maastik erksaks ja rõõmsaks. Raamatu juurde kuuluvad kleepsud lisavad värvimisele veelgi lusti, võimaldades sul luua omaenda Paw Patroli seiklusi.

Raamat on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, aidates neil arendada peenmotoorikat ja probleemilahendusoskusi. Samal ajal pakub see ka lõõgastust ja põgenemist igapäevaelu kiirustamisest.

Ära jäta kasutamata võimalust sukelduda "Paw Patroli" maagilisse maailma, kus iga värvitud leht ja lahendatud mõistatus viib sind lähemale sellele, et saada osa meeskonnast, kes on alati valmis aitama ja seiklusteks valmis. Võta oma värvilised pliiatsid ja asu teele koos Marshalli, Chase'i, Skye'i ja teiste "Paw Patroli" kangelastega, et muuta külm talvepäev soojaks ja värvikirevaks elamuseks.