PAW PATROL. TUNNE NUMBREID!

PAW PATROL. TUNNE NUMBREID!

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Kas olete valmis seikluseks koos kõige armsamate päästekoertega? "PAW Patrol: Tunne numbreid!" on raamat, mis viib teid ja teie väikeseid lugejaid numbrimaailma avastusretkele koos Chase'i, Marshalli, Skye'i ja teiste Paw Patroli kangelastega. See interaktiivne teos on loodud selleks, et muuta õppimine lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Raamatu lehekülgedel kohtute vahvate kutsikatega, kes on valmis teid juhendama läbi numbrite tundmaõppimise. Iga number on esitatud põneva mängu või tegevuse kaudu, mis aitab lastel loendamise põhitõdesid mänguliselt omandada. "PAW Patrol: Tunne numbreid!" on suurepärane vahend vanematele, kes soovivad oma laste varajast matemaatikaoskust arendada.

Raamat on kujundatud nii, et see haaraks laste tähelepanu ja ergutaks nende uudishimu. Värvikirevad illustratsioonid ja tuttavad tegelased teevad numbrite õppimise nauditavaks. See on ideaalne lugemismaterjal enne kooli minekut või lihtsalt lõbusaks ajaviiteks, mis samal ajal harib.

Tuletage meelde, et õppimine ei pea olema igav! "PAW Patrol: Tunne numbreid!" aitab teil luua tugeva aluse oma lapse haridusteel, pakkudes samal ajal rõõmsaid hetki koos lemmikkutsikatega. Kas olete valmis avastama, kui lõbus võib olla numbrite maailm? Haarake raamat ja sukelduge seiklusse koos Paw Patroli sõpradega!