Paw Patrol. Värvi ja nuputa!

Paw Patrol. Värvi ja nuputa!

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas olete valmis veetma pühadeaega koos mõnede kõige armastatumate neljajalgsete kangelastega? "Paw Patrol. Värvi ja nuputa!" on raamat, mis viib sind ja sinu peret seiklusrohkele teekonnale koos Paw Patroli vaprate koertega. Nickelodeoni loodud ja laste poolt armastatud Paw Patroli meeskond on siin, et tuua rõõmu ja värve teie jõulupühadesse.

See raamat pakub mitte ainult värvimislõbu, vaid ka hulgaliselt mõistatusi ja nuputamisülesandeid, mis panevad proovile sinu loogika ja probleemilahendusoskused. Iga lehekülg on täis põnevust ja loomingulisust, mis ootab sinu pliiatseid ja värve, et tuua ellu Paw Patroli tegelased.

"Paw Patrol. Värvi ja nuputa!" on ideaalne viis, kuidas ühendada lõbus tegevus ja õppimine. See on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja keskendumisvõimet, samal ajal kui väikesed fännid saavad veeta kvaliteetaega oma lemmikkangelaste seltsis. Raamat on sobilik eelkõige eelkooliealistele lastele, kes on valmis sukelduma Paw Patroli päästemeeskonna värvikirevasse maailma.

Kui sinu lapsed armastavad Chase'i, Marshalli, Skye'i ja teisi Paw Patroli tegelasi, siis see raamat toob kindlasti naeratuse nende näole. Võta hetk, et istuda koos lastega maha ja nautida ühist aega, aidates neil lahendada mõistatusi ja anda elu nende lemmiktegelastele läbi värvide.

Kas olete valmis? Siis haarake oma värvipliiatsid ja asuge koos Paw Patroli kutsudega põnevale jõuluseiklusele!