PAW PATROL. VÄRVI VEEGA

PAW PATROL. VÄRVI VEEGA

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta maagilist värvimaailma koos "PAW Patrol. Värvi veega" raamatuga, mille on loonud Nickelodeon. See pole tavaline värviraamat – siin saab iga väike kunstnik tunda end nagu tõeline võlur. Kasta lihtsalt pintsel vette ja tõmba üle lehekülgede, et näha, kuidas erksad värvid justkui iseenesest esile kerkivad. Kas suudad ette kujutada, millised toonid peituvad valgetel lehtedel, enne kui vee abil pilt ellu ärkab? See raamat pakub põnevat ja puhtat meelelahutust, mis sobib suurepäraselt igale uudishimulikule ja loovale lapsele.

Kui oled lapsevanem ja soovid oma lapse loovust julgustada ilma segadust tekitamata, siis "PAW Patrol. Värvi veega" on just see, mida otsid. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada värvide maailma, samal ajal peenmotoorikat arendades. Ja mis võiks olla toredam, kui jälgida oma lapse üllatust ja rõõmu, kui ta avastab, kuidas tema lemmikkangelased värviliseks muutuvad!

Kasutades seda raamatut, saad sa mitte ainult veeta kvaliteetaega oma lapsega, vaid ka aidata tal mõista põhivärve ja nende segunemist. See on lõbus ja hariv viis õppida läbi mängu. Pane tähele, kuidas sinu laps areneb ja õpib uusi oskusi, samal ajal kui "PAW Patrol. Värvi veega" muudab õppimise lõbusaks.