PAW PATROL. VÄRVID

PAW PATROL. VÄRVID

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat viisi, kuidas tutvustada oma lapsele värve? "PAW Patrol. Värvid" on just see, mida vajate. See armas pappraamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, kes armastavad Paw Patroli seiklusi. Raamatus on kõik lemmikkutsikad, kes aitavad teie lapsel värvide maailma avastada.

Raamat on kirjutatud populaarse Nickelodeoni telesarja "PAW Patrol" põhjal, mis on võitnud paljude laste südamed üle kogu maailma. Nende julgete ja armastatud kutsikate abil muutub värvide õppimine põnevaks seikluseks. Iga lehekülg on täis erksaid ja rõõmsaid värve, mis köidavad teie lapse tähelepanu ja toetavad tema visuaalset arengut.

Raamatu "PAW Patrol. Värvid" abil saab teie laps mitte ainult tuttavaks põhivärvidega, vaid õpib ka, kuidas need värvid seostuvad igapäevaste esemetega ja Paw Patroli tegelastega. See on suurepärane viis, kuidas arendada lapse varajast sõnavara ja peenmotoorikat, kuna raamat on mõeldud väikestele kätele sobivaks ja vastupidavaks.

Kui teie peres kasvab väike Paw Patroli fänn, siis "PAW Patrol. Värvid" on ideaalne kingitus, mis pakub rõõmu ning aitab kaasa lapse arengule. Lase oma lapsel sukelduda värviküllasesse seiklusse koos Chase'i, Marshalli, Skye'i ja teiste Paw Patroli kangelastega!