Paw Patrol. Värvimisraamat kleepsudega. Dino Rescue

Paw Patrol. Värvimisraamat kleepsudega. Dino Rescue

Autor: Nickelodeon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Valmistuge põnevaks värvimisretkeks koos Käpapatrulli kangelastega nende uues "Dino Rescue" seikluses, mille on loonud Nickelodeon. See raamat ei ole lihtsalt tavaline värvimisraamat – see on teekond, kus saad käsikäes julgete kutsikatega avastada dinosauruste imelist maailma. Anna elu värviküllastele stseenidele, mis on täis põnevust ja seiklusi, ning kaunista lehekülgi eriliste kleepsudega, mis toovad sinu kunstiteosele veelgi rohkem isikupära.

Kas oled valmis sukelduma ajaloo sügavustesse ja päästma päeva koos Chase'i, Marshalli, Skye ja ülejäänud Käpapatrulli tiimiga? See raamat pakub sulle võimalust väljendada oma loovust, arendada peenmotoorikat ja sukelduda fantaasiarikkasse mängumaailma. Raamatu lehekülgedel ootavad sind erinevad dino-teemalised pildid, mis ootavad sinu puudutust, et muutuda elavateks kunstiteosteks.

Nickelodeon on loonud selle raamatu, et pakkuda rõõmu ja hariduslikku väärtust, ühendades meelelahutuse ja õppimise. See on suurepärane kingitus igale lapsele, kes armastab värvimist ja Käpapatrulli seiklusi. Raamatuga kaasas olevad kleepsud lisavad värvimisele uue mõõtme, võimaldades lastel luua oma lugusid ja stseene.

Haara oma värvilised pliiatsid ja liitu Käpapatrulliga nende dinosuuruses seiklusel, mis ootab sind lehekülgede vahel. Sinu kujutlusvõime on piiriks, kui sa värvide ja kleepsude abil lood oma põnevad lood ja tood need värvikirevad dinosaurused ellu. See on sinu võimalus olla osa Käpapatrulli meeskonnast ja aidata neil lahendada igasuguseid dino-mõistatusi!