Peegelpildid

Peegelpildid

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsite loomingulist ja harivat ajaviidet oma lapsele? "Peegelpildid" on raamat, mis pakub just seda – võimalust arendada lapse loovust ja peenmotoorikat. Raamatu lehekülgedel avanevad lihtsad, kuid kaasahaaravad sümmeetrilised kujundid, mis ootavad, et väikesed kunstnikud neile elu sisse puhuksid.

Iga kujundi juures on abiruudustik, mis aitab lapsel mõista sümmeetria põhimõtteid ning arendab tema tähelepanu detailidele ja keskendumisvõimet. See on suurepärane viis, kuidas toetada lapse vaatlusoskust, mis on oluline oskus igapäevaelus toimetulekuks.

Lisaks on raamatuga kaasas eriline vikerkaarevärvides pliiats, mis muudab värvimiskogemuse veelgi lõbusamaks ja värvikirevamaks. See pliiats ei ole lihtsalt värvimisvahend, vaid pilet fantaasiarikka maailma avastamiseks, kus iga värvitõmme toob kaasa uue avastuse.

"Peegelpildid" ei ole lihtsalt joonistusraamat – see on vahend, mis aitab teie lapsel arendada olulisi oskusi mängulises ja rõõmsas õhkkonnas. Võtke aega koos lapsega ja avastage, kui põnev võib olla sümmeetria maailm, ning nautige üheskoos loovuse ja õppimise rõõmu.