PEEP JA SÕNAD

PEEP JA SÕNAD

Autor: Eno Raud

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas sõnad võivad mängida peitust või isegi vingerpussi mängida? Eesti kirjandusklassika hulka kuuluva Eno Raua teos "Peep ja sõnad" viib sind koos väikese Peebuga avastusretkele läbi keelemaastiku, kus sõnad ei pruugi alati tähendada seda, mida esmapilgul arvata võiks.

Peep, see uudishimulik ja elav poiss, kohtub oma igapäevastes seiklustes sõnadega, mis oskavad olla ühtaegu nii tuttavad kui ka salapärased. Mängides sõnade tähendustega, avastab Peep, et keel on palju enamat kui lihtsalt tähtede jada – see on täis nüansse ja varjatud tähendusi.

Kristina Reinelleri meisterlikud illustratsioonid toovad Peebu lood ellu, muutes raamatu visuaalselt nauditavaks ning toetades teksti mängulist olemust. See raamat on suurepärane kaaslane koolieelikutele, kes on valmis sukelduma keele võlumaailma ja õppima tundma kõnekäände, mis on osa meie kultuuripärandist.

"Peep ja sõnad" ei ole lihtsalt lugemisvara – see on teekond, mis rikastab sinu arusaama keelest ja selle imelistest võimalustest. Avasta koos Peebuga, kuidas sõnad võivad muuta meie mõtteid ja kuidas õige sõnade järjestus võib avada uusi tähendusi. Kas oled valmis astuma sellele teekonnale ja avastama, kui põnev võib olla meie oma emakeel?