PEETER KALPSAB PARDALE

PEETER KALPSAB PARDALE

Autor: Katie Wooley

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled valmis seikluseks, mis viib sind otse suvisele tiigikaldale? "Peeter Kalpsab Pardale" on Katie Wooley kirjutatud lõbus lasteraamat, mis räägib loo ühest ettevõtlikust jänesepoisist nimega Peeter. Raamatus avaneb sulle võimalus sukelduda Peetri ja tema pere piknikupäeva, mis võtab ootamatu pöörde, kui uudishimulik Peeter otsustab ehitada endale parve.

Kujutle seda: päike särab kõrgel taevas ja Peeter, olles inspireeritud liuglevast oravast, otsustab, et tahab samuti veesõidukiga tiigil seilata. Kuid ta ei taha lihtsalt sõita – ta tahab ise ehitada! Peetri sõbrad Tupsuke, Nupsuke ja Tuttsaba on valmis appi tõttama, kuid Peeter on kindel, et suudab ülesandega üksi toime tulla. Ent kas Peetri iseseisvus ja leidlikkus on piisavad, et parv valmis saada?

See armas papiraamat on trükitud selgete trükitähtedega, et ka kõige nooremad lugejad saaksid looga hõlpsasti kaasa elada. Sa kohtud mitmete armastusväärsete tegelastega, kes on Peetri seiklustes olulisteks kaaslasteks. "Peeter Kalpsab Pardale" on ideaalne lugemine, et tutvustada lastele iseseisvust, sõprust ja ehitamise rõõme.

Kui oled lapsevanem, kes otsib oma pisikesele põnnile kaasahaaravat ja õpetlikku lugemist, siis see raamat on just see, mida vajad. Lase oma lapse kujutlusvõimel lennata koos Peetriga ja avastage koos, kas ja kuidas see väike jänes oma unistuste parve valmis meisterdab. Võta hetk, et nautida koos lapsega seda südamlikku lugu, mis on täis põnevust ja õpetlikke hetki.