PEETER PIKK-KÕRV. JÄNES JOOKSUS. VÄIKE JÄNES SUURES LINNAS!

PEETER PIKK-KÕRV. JÄNES JOOKSUS. VÄIKE JÄNES SUURES LINNAS!

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Peeter Pikk-Kõrva põnevatesse seiklustesse? See armastatud tegelane on jälle tagasi, et pakkuda sulle unustamatuid elamusi. Seekord leiab Peeter end suurest linnast, kus teda ootab ees uus ja põnev väljakutse.

Thomas Mcgregori aed on tuntud oma lopsakate köögiviljade poolest, kuid erilist tähelepanu on ta pööranud oma ihaldatud tumepunastele tomatitele. Ühel päeval, kui päike hakkab loojuma, kuuleb Peeter salapärast sahinat tomatipeenras. Uudishimu viib ta avastama Tommi mägrajõmmi, kes on ühe tomati oma käppade vahele haaranud. Peeter suudab küll mägrajõmmi veenda tomati jätma, kuid nende vaheline arusaamatus põhjustab segaduse, mille tagajärjel Thomas saab hoopis vale arusaama toimunust...

Peeter mõistab, et tal pole muud valikut, kui jätta oma armastatud koduaed selja taha ja põgeneda linna, et alustada seal täiesti uut elu. See raamat on täis vaimukust ja seiklusi, mida ilmestavad kaunid illustratsioonid, mis on inspireeritud 2020. aastal linastunud samanimelisest koguperefilmist.

Kui oled seiklushimuline ja armastad lugusid, mis viivad sind koos tegelastega uutesse maailmadesse, siis on "Peeter Pikk-Kõrv. Jänes jooksus. Väike jänes suures linnas!" just sinu jaoks. Avasta Peeter Pikk-Kõrva uusimad seiklused ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos selle põneva looga!