Pehme pai. Armsad loomapojad

Pehme pai. Armsad loomapojad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 7.16€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite midagi erilist, mis rõõmustaks teie väikest raamatusõpra? "Pehme pai. Armsad loomapojad" on just see, mida vajate. See raamat on loodud selleks, et pakkuda teie lapsele interaktiivset lugemiskogemust, kus ta saab tutvuda erinevate armsate loomalastega. Raamatu lehekülgedel ootavad teid värvikirevad illustratsioonid, mis kujutavad kassipoegi, kutsikaid ja muid nunnuks peetavaid loomalapsi.

Mis teeb selle raamatu eriliseks, on võimalus mitte ainult vaadata, vaid ka katsuda. Iga loomapoja juures on tekstuuriga osa, mis simuleerib päris looma karvkatet, pakkudes seeläbi lapsele võimalust "pai teha". See on suurepärane viis arendada lapse sensoorseid oskusi ja suurendada tema huvi raamatute vastu.

Kujutage ette, kuidas teie laps õrnalt silitab kutsika pehmet karva või tunneb kiisupoja siidist karvkatet. Need on hetked, mis jäävad meelde ja loovad sooja sideme raamatute ning loomade maailmaga.

"Pehme pai. Armsad loomapojad" ei ole lihtsalt raamat, see on kogemus, mis toob teie lapsele naeratuse näole ja soojuse südamesse. Võtke aega ja nautige koos lapsega neid armsaid hetki, mis on täis avastamisrõõmu ja õppimist.