Penny joonistab parimat sõpra

Penny joonistab parimat sõpra

Autor: Sara Shepard

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis toimub ühe viienda klassi õpilase peas? "Penny joonistab parimat sõpra" viib sind noore andeka kunstniku Penny Lowry mõttemaailma, kus igapäevased küsimused ja mured saavad värvika elu. Kas oled tundnud, kuidas kooli koridorides hõljub salapärane lõhn või miks tundub, et sinu emal on midagi varjata? Penny on just sellises olukorras ja otsib vastuseid, mida ta usaldusväärselt oma päevikusse kirja paneb – päevikusse, mis on pühendatud tema koerale Cosmole.

Kuid Penny elus ei ole kõik nii lihtne. Tema parim sõbranna Violet on temast eemaldunud, järgnedes kooli populaarseima tüdruku eeskujule, kes ei ole just kõige sõbralikum. See paneb Penny mõistatama, mis on tõelise sõpruse väärtus ja kuidas leida oma koht keerulises sotsiaalses maastikus.

Sara Shepard, kes on tuntud oma New York Timesi bestsellerite sarja "Valelikud võrgutajad" poolest, on loonud midagi erilist nooremale lugejaskonnale. "Penny joonistab parimat sõpra" on tema esimene lastele suunatud teos, mis on täis soojust, huumorit ja elutarkust. See raamat ei ole mitte ainult lõbus lugemine, vaid ka peegeldus sellest, kuidas noored inimesed maailma näevad ja selles oma kohta otsivad.

Kui otsid midagi, mis paneb sind naerma ja samal ajal kaasa tundma, siis on "Penny joonistab parimat sõpra" just see, mida vajad. Avasta Penny värvikas maailm ja leia vastused küsimustele, mis võivad olla tuttavad ka sinu enda koolipäevadest.