PEOLAUA PARIMAD PALAD

PEOLAUA PARIMAD PALAD

Autor: Marika Vingissar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Kokaraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas oled kunagi tundnud kerget ärevust, kui oled planeerimas väikest koosviibimist oma lähedastele? Sa tahad ju neile pakkuda midagi meeldejäävat ja maitsvat, kuid samas ei soovi piirduda ainult vanade heade retseptidega, mida kõik juba teavad. Marika Vingissari raamat "Peolaua parimad palad" võib olla just see inspiratsiooniallikas, mida otsid.

Raamatust leiad nõuandeid, kuidas luua uusi põnevaid traditsioone, mida sinu pere ja sõbrad veel aastaid meenutavad. Näiteks, miks mitte üllatada neid sügisese seenesupiga, mis on sametiselt pehme tänu piimavahule? See on taskukohane ja garanteeritult maitsev valik.

Marika Vingissar jagab oma teoses "Peolaua parimad palad" nippe, kuidas koostada menüüd, mis on tasakaalus – see hõlmab nii uusi ja põnevaid roogasid kui ka ajatuid klassikuid, kõike mõistliku eelarve piires. Raamat aitab sul kavandada peolaua, mis rõõmustab külalisi ja jätab neile kaunid mälestused.

Kui soovid oma järgmisele peole lisada värsket hõngu, siis see raamat on sinu jaoks. Avasta uusi maitseid ja loo oma peolaua traditsioonid, mis rikastavad sinu pere ja sõprade koosviibimisi.