Perekond Pikknäpp ja kuldteemant

Perekond Pikknäpp ja kuldteemant

Autor: Anders Sparring,Per Gustavsson

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oleks elada perekonnas, kus ausus pole just voorus? "Perekond Pikknäpp ja kuldteemant" on lugu, mis viib teid südikate ja pööraste Pikknäppude maailma, kus Aksel, noor poiss, kes on osav peaaegu kõiges, seisab silmitsi ühe suure probleemiga: ta ei oska valetada. Ja Pikknäppude kodus on see tõsine puudujääk, sest tunnustust jagatakse seal vaid kavalatele ja osavatele varastele.

Kui Aksel peab hakkama saama ilma oma vanemateta, kes on asunud otsima seiklusi pealinna teemandinäitusel, tekib küsimus, kes hoolitseb tema paharetist õe Kriminaali eest? Lahke naabrimees Paul Einmann tundub olevat lahendus, kuid Akseli ausameelsus seab kogu olukorra ohtu, kui ta kogemata välja plahvatab tõega.

Anders Sparringi ja Per Gustavssoni koostöös sündinud raamat "Perekond Pikknäpp ja kuldteemant" on põnev ja humoorikas lugu, mis ei jäta kedagi külmaks. See on teos, mis näitab, et pere on pere, hoolimata nende veidratest harjumustest, ning et tõde võib vahel olla kõige ootamatum varandus. Kas Aksel suudab oma pere au päästa ja õppida valetamise kunsti, või kas tõde toob lõpuks päevavalgele midagi veelgi väärtuslikumat kui kuldteemant ise? Avastage see põnev lugu, mis on täis pööraseid seiklusi ja südamlikku naeru.