Perekond Pikknäpp ja sünnipäevamürgel

Perekond Pikknäpp ja sünnipäevamürgel

Autor: Anders Sparring,Per Gustavsson

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.49€
Osta
Kas otsite põnevat lugemist, mis pakub korraga nii muhedaid naeruturtsatusi kui ka südamlikke hetki? "Perekond Pikknäpp ja sünnipäevamürgel", kirjutatud Anders Sparringi ja Per Gustavssoni poolt, on lugu ühest eriskummalisest perekonnast, kellele meeldib endale võtta asju, mis päriselt neile ei kuulu. See on lugu, mis paneb sind mõistma, et iga perekond on omamoodi ainulaadne.

Pikknäppide pereisa Suller, ema Piia ja nende pisike tütar Aali on kõik kui ühest puust – nad on osavad ja leidlikud, kui asi puudutab teiste inimeste asjade "laenamist". Kuid nende pere vanim poeg, Aksel, on teisest mastist. Ta on aus poiss, kes ei mõista oma pere hobi ja eelistab elada reeglite järgi. Aksli sünnipäev on tulekul ja tema suurimaks sooviks on tohutu pulgakomm, mis ehib kohaliku kommipoe vaateakent. See on tõeline katsumus kogu Pikknäppide perele, kes peavad oma oskused ja nutikuse proovile panema, et poisi südamesoov täita.

Lisaks põnevale süžeele on raamatus ka põnev kõrvaltegelane – naaber Paul Einmann, kes oma kahtlustava pilguga hoiab Pikknäppidel silma peal, luurates oma aias. Kuidas Pikknäppide pere selle väljakutsega toime tuleb, on midagi, mida sa lihtsalt pead ise lugema.

Anders Sparring ja Per Gustavsson on loonud meeldejääva loo, mis kõnetab nii lapsi kui ka täiskasvanuid. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid pakub ka väärtuslikke õppetunde aususe, perekonna ja armastuse tähtsusest. Kui oled valmis sukelduma Pikknäppide pöörasesse maailma, siis haarab see raamat sind oma lõbusate seikluste ja südantsoojendavate momentidega. Ära lase end heidutada, kui naerad valjusti või leiad end mõtisklemas perekonna tähenduse üle – see on just see, mida "Perekond Pikknäpp ja sünnipäevamürgel" sinuga teeb.