Pettson, kas sa niiviisi oskad?

Pettson, kas sa niiviisi oskad?

Autor: Sven Nordqvist

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kas kass võib olla tõeline multitalent? "Pettson, kas sa niiviisi oskad?" on Sven Nordqvisti kirjutatud lugu, mis viib teid taas kokku armastatud tegelaste Pettsoni ja tema leidliku kassi Findusega.

Selles vaimukas lasteraamatus on Findus veendunud, et tema võimed on piiramatud. Ta otsustab välja kutsuda oma hea sõbra ja peremehe Pettsoni, et näha, kas vanamees suudab tema trikke järele teha. Pettson, kes on tuntud oma rahuliku ja mõõdetud eluviisi poolest, ei ole küll nii nobe ega osav kui tema neljajalgne sõber, kuid võtab siiski väljakutse vastu.

Raamatus leiate end naermas ja kaasa elamas, kui Pettson püüab Finduse tempudele vastata. Kuid ärge laske end petta – Pettsonil on omad nipid varrukas. Findus peab lõpuks möönma, et kuigi ta võib olla osav paljudes asjades, on mõned alad, kus Pettson on tõeliselt ületamatu.

Sven Nordqvisti loodud värvikirevad illustratsioonid ja elav jutustus toovad selle loo ellu, pakkudes rõõmu nii noortele lugejatele kui ka nende vanematele. "Pettson, kas sa niiviisi oskad?" on lugu sõprusest, väljakutsetest ja sellest, et igaühel meist on oma erilised anded. Kas olete valmis avastama, millised on teie omad?