Petupakt

Petupakt

Autor: Ari Marmell

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noortele
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
0.99€
Osta
Davilloni linna ööd on muutunud ohtlikuks, kui üleloomulik olend teisest dimensioonist toob kaasa kaose ja hirmu. Elanikud, kes on niigi raskustes, seisavad silmitsi uue ja ähvardava ohuga, mis paneb proovile kogu nende vastupidavuse. Selle keskmes on noor varas, tuntud kui Vastupäev, kes püüab leida oma kohta maailmas, kus usaldus on haruldane ja oht varitseb igal sammul.

Juba üle kuue kuu on möödunud sellest, kui Davilloni peapiiskop William de Laurent mõrvati, ja Vastupäev on sellest ajast saadik püüdnud Geneviève'i tavernit püsti hoida ning elada poolausat elu kiriku põlu all ja linnavalve valvsate silmade all. Kuid nüüd, kui uus piiskop mängib oma salajasi mänge ja Vastupäeva enda varaste tsunftki ei paku tuge, peab ta leidma viisi, kuidas toime tulla üksi.

Kas Vastupäev ja tema isiklik jumal Olgun suudavad vastu astuda pimedusele, mis ähvardab neelata terve Davilloni? Ari Marmell, kes on tuntud oma fantaasia- ja õuduskirjutiste poolest, toob lugejateni "Petupakti", mis on põneva "Vastupäeva seikluse" sarja teine raamat. Rohkem infot Ari ja tema teoste kohta leiab tema kodulehelt http://mouseferatu.com.

Kui sulle meeldivad põnevad fantaasiaromaanid, kus on omavahel põimunud müstika, seiklus ja sügavalt arendatud tegelaskujud, siis "Petupakt" võib olla just see, mida otsid. Sukeldu Davilloni maailma, kus iga varjutatud nurga taga võib peituda saladus või oht, ja avasta, kas Vastupäev suudab päästa linna enneolematust kurjusest.