PIDUROAD IGAKS TÄHTPÄEVAKS

PIDUROAD IGAKS TÄHTPÄEVAKS

Autor: Marika Vingissar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Kokaraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.90€
Osta
Kui oled kunagi seisnud dilemma ees, mida serveerida sõpradele või perele pidulikul koosviibimisel, siis Marika Vingissari "Piduroad igaks tähtpäevaks" võib olla just see abimees, mida vajad. Raamatust leiad hulganisti retsepte, mis ulatuvad nostalgilistest klassikutest kuni uuenduslike ja trendikate ideedeni, mis kindlasti su külalisi üllatavad ja rõõmustavad.

Kas oled mõelnud, kas pakkuda soojasid roogasid või piirduda suupistetega? "Piduroad igaks tähtpäevaks" aitab sul teha valikuid, mis on nii taskukohased kui ka visuaalselt ahvatlevad. Marika Vingissar on teinud suure töö, et pakkuda välja roogasid, mis ei nõua sinult keerulist köögitehnikat ega lõputuid tunde pliidi ääres.

Raamatus on retsepte, mida on võimalik ette valmistada juba eelneval päeval, et saaksid pidupäeval keskenduda külalistele ja nautida üheskoos veedetud aega. Võta hetk, mõtle läbi, mis võiks sinu külalistele maitsta, vali välja sobivad retseptid ja asu toimetama. Marika Vingissari "Piduroad igaks tähtpäevaks" on suurepärane abiline, et muuta iga tähtpäev eriliseks ja meeldejäävaks.