Piibli tavalised kangelased

Piibli tavalised kangelased

Autor: Jael Puusaag

Kirjastus: ALLIKA KIRJASTUS

Kategooria: Kristlus
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.99€
Osta
Apollo
20.95€ / 19.90€
Osta
Avasta Piibli tegelaste igapäevaelu ja inimlikkust Jael Puusaagi raamatus "Piibli tavalised kangelased". See teos toob esile, kuidas Piibli ajaloo suurkujud – Aabraham, Mooses, Taavet – ja paljud teised, kes esmapilgul võivad tunduda lihtsalt kõrvaltegelastena, jagavad tegelikult meiega sarnaseid kogemusi, rõõme ja muresid. Jael Puusaag, kes on pühendanud aastaid misjonäritööle Bosnia-Hertsegoviinas, on oma sügavate teadmiste ja kogemuste toel kirja pannud 50 lugu, mis avavad Piibli tegelaste inimliku poole ja näitavad, et vaimsus ning argielu ei ole teineteist välistavad, vaid põimuvad meie kõigi eludes.

Raamatu lood pärinevad nii Vanast kui Uuest Testamendist, tuues esile, et kangelaslikkus võib peituda ka tavalises inimeses. Olgu tegemist pereemadega, igapäevatöö rügamisega või tõrjutusega ühiskonnas – need lood räägivad meile, et igaüks võib olla kangelane oma elu kontekstis. Puusaag on need lood vormistanud oma Kõrgema Usuteadusliku Seminari lõputööna, ja need on aastate jooksul rikastanud tema jutlusi. 2022. aasta kevadel jõudsid need südantsoojendavad ja mõtlemapanevad lood ka Pereraadio kuulajateni, pakkudes nii lohutust kui ka inspiratsiooni.

Kui otsid lugemist, mis pakub uut vaatenurka Piibli tuntud ja vähemtuntud tegelastele, siis "Piibli tavalised kangelased" on just sinule. See raamat ei ole pelgalt lugemismaterjal; see on kaaslane teekonnal, mis aitab mõista, et pühakirja lood peegeldavad meie endi elu – täis väljakutseid, kuid samas ka lihtsaid rõõme ja võitu igapäevaste katsumuste üle.