PIILU SAHTLI SISSE. TÄHESTIKURAAMAT

PIILU SAHTLI SISSE. TÄHESTIKURAAMAT

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas olete kunagi imestanud, mis peitub teie sahtlite sügavustes? "Piilu sahtli sisse. Tähestikuraamat" on loominguline ja kaasahaarav teos, mis kutsub sind avastama sahtlipõhja varjatud aardeid läbi tähestiku. Iga täht toob endaga kaasa oma loo ja eseme, mis on justkui võti lapsepõlve mälestuste ja igapäevaelu väikeste saladuste juurde.

See raamat ei ole lihtsalt tähestiku õppimise vahend, vaid ka põnev seiklus, mis pakub nii mängulist nuputamist kui ka avastamisrõõmu. Võid leida end mõtisklemas, kuidas vanad kirjamargid või kuivatatud lill võivad jutustada loo või kuidas nööbid ja müntide kogum võib olla midagi enamat kui lihtsalt asjade kogum.

Autor on loonud raamatu, mis rikastab nii noorte kui ka vanemate lugejate sõnavara ja fantaasiat. See on suurepärane abiline neile, kes on tähtede maailmas alles algajad, aga ka neile, kes juba oskavad lugeda ja soovivad oma oskusi täiendada. Raamatu kaunis kujundus ja temaatiline lähenemine teevad sellest suurepärase kingituse igas vanuses raamatusõpradele.

"Piilu sahtli sisse. Tähestikuraamat" on osa sarjast, mis sisaldab veel tähestikuraamatuid "Söö mind ära" ja "Tule, loodus kutsub" ning arvu- ja ajaraamatut "Üks, kaks, kolm... palju". See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teekond, mis viib sind avastama igapäevaelu peidetud imesid läbi tähtede ja sõnade. Kas oled valmis avama oma sahtlid ja avastama, mis seal peidus on?