PIIRITU VIKERKAARE TEADVUS

PIIRITU VIKERKAARE TEADVUS

Autor: Alan Durier

Kirjastus: KULDNE LAMMAS

Kategooria: Varia
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kui mitmevärviline võib olla sinu teadvus? "Piiritu Vikerkaare Teadvus" on Alan Durieri teos, mis kutsub sind avastama oma sisemise maailma rikkalikku paletti. See raamat on kui sinu elu kunstniku palett, kust leiad värvid, millega maalida oma unikaalne elutapeet.

Alan Durier juhatab sind läbi vaimse maastiku, kus iga värv kujutab endast erinevat aspekti sinu teadvuses. Raamat õpetab, kuidas valida ja segada neid värve, et luua harmooniline ja tähendusrikas elupilt. See on kui teejuht, mis aitab sul mõista, et sina oled oma elu looja ning sinu käes on võim kujundada oma reaalsust.

Kui sa otsid inspiratsiooni või soovid sügavamalt mõista oma sisemist mina, siis "Piiritu Vikerkaare Teadvus" võib olla just see raamat, mida vajad. Alan Durieri sõnad julgustavad sind katsetama, avastama ja ületama piire oma teadvuse maastikul, et leida uusi perspektiive ja võimalusi.

Avasta, kuidas sinu teadvuse vikerkaar võib muuta sinu vaadet elule ja kuidas iga värv võib tuua uusi äratundmisi. Võta oma elu pintsel kätte ja asu teekonnale, mis on sama kirju ja piiritu kui vikerkaar taevas.