Pikad varjud teel

Pikad varjud teel

Autor: Merike Jürjo

Kirjastus: NORNBERG & CO

Kategooria: Krimi ja põnevus
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Kas olete kunagi ette kujutanud, kuidas ajaloo hämarusse mattunud saladused võivad tänapäeva valgusesse ilmuda? Merike Jürjo "Pikad varjud teel" viib teid ajarännakule, kus 1937. aasta karge jaanuarikuu hommikul Tallinnas Russalka monumendi juures avastatakse noore naise jäine ja elutu keha. See põnevusromaan on kui ajalooline mosaiik, kus iga tükk on tähtis.

Kui teile meeldis "Mälestusteta maja", kus naiskodukaitsjad tegutsesid 1938. aasta võidupüha eel Lõuna-Eestis, siis "Pikad varjud teel" pakub teile uut ja põnevat lugu. Seekordne tegevus toimub Toompeal, Kadriorus ja ohvitseride kasiinos Raekoja platsil, kus ajaloo ja kriminaalsete sündmuste punutis viib teid läbi aastavahetuse ärevuse.

Kas tunnete, kuidas Tallinna siluett udu tagant kumab ja kuidas ajalugu endaga kaasa haarab? Komissar ja tema abiline seisavad silmitsi müsteeriumiga, mis on sama habras ja haavatav kui udusse mattunud Russalka mälestussamba tütarlaps. See lugu on täis pinevust ja saladusi, mis ootavad teie avastamist.

Merike Jürjo on osavalt põiminud ajaloolised faktid ja väljamõeldise, luues teose, mis ei lase teid enne viimast lehekülge lahti. Kui teile meeldib sukelduda Eesti ajaloo sügavustesse ja nautida kaasahaaravat detektiivilugu, siis "Pikad varjud teel" on just teile. Avastage, kuidas mineviku varjud mõjutavad tulevikku ja kuidas iga samm võib viia uute avastusteni.