Pikslikunst. Koer

Pikslikunst. Koer

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.96€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas oled valmis avastama värvide maailma täiesti uuel viisil? "Pikslikunst. Koer" pole tavaline värviraamat – see on loominguline teekond, mis viib sind pikslite imelisse maailma. Värvides tillukesi ruute, ärkavad lehekülgedel ellu loomad, alates müstilisest draakonist kuni armsa oravani, võimsa karuni ja aukartustäratava elevandini. Iga loom on justkui väike mosaiik, mis ootab sinu puudutust, et särada täies värvikülluses.

Raamat pakub sulle selgeid näidiseid, mis teevad värvimise lihtsaks ja nauditavaks. See pole lihtsalt meelelahutus – see on ka suurepärane viis, kuidas arendada keskendumisvõimet ja peenmotoorikat. "Pikslikunst. Koer" on ideaalne kaaslane igale lapsele, kes armastab kunsti ja loomi, ning suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega, luues samal ajal midagi kaunist.

Võta oma värvilised pliiatsid või markerid ja sukeldu pikslite maagilisse maailma. Iga värvitud piksel viib sind lähemale imelisele kunstiteosele, mida saad uhkusega esitleda. Kas oled valmis avastama oma sisemist kunstnikku? "Pikslikunst. Koer" ootab sind, et pakkuda rõõmu ja värvi sinu päevadesse.