Pildid beebidele. Head isu!

Pildid beebidele. Head isu!

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma beebi meeli ergutada ja arendada? "Pildid beebidele. Head isu!" on raamat, mis on loodud spetsiaalselt imikutele, arvestades nende nägemisvõime arengut. Beebide nägemine on sündides piiratud, kuid see küpseb ja areneb kiiresti, mistõttu on oluline pakkuda neile visuaalseid stiimuleid, mis toetavad seda kasvu.

Raamatus kasutatakse kontrastseid värve – valget, musta ja rohelist –, et köita beebi tähelepanu ja tutvustada talle järk-järgult puu- ja juurviljade põnevat maailma. Varajane kokkupuude erinevate kujundite ja värvidega mitte ainult ei stimuleeri visuaalset arengut, vaid võib ka aidata luua positiivseid assotsiatsioone tervisliku toiduga.

Raamat on suurepärane vahend, et arendada lapse varajast tunnetust ja uudishimu, pakkudes samal ajal vanematele ja lastele ühist tegevust, mis tugevdab nende vahelist sidet. Kui soovid oma lapsele pakkuda arendavat ja harivat kogemust, siis "Pildid beebidele. Head isu!" on ideaalne valik. See raamat ei ole mitte ainult huvitav ja kasulik, vaid ka kvaliteetne ja usaldusväärne materjal, mis toetab sinu lapse varajast arengut.