Pildid beebidele. Safari

Pildid beebidele. Safari

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Tere tulemast lapsevanemaks olemise imelisse maailma, kus iga päev on täis avastamist ja õppimist! Kas teadsite, et lapse areng algab juba esimestest eluhetkedest? Just seetõttu on oluline varustada oma pisike uudishimulik hing parimate õppematerjalidega.

Üheks selliseks hinnatud õppevahendiks on raamat "Safari", mis kuulub populaarsesse sarja "Pildid beebidele". See on loodud spetsiaalselt selleks, et pakkuda teie kõige noorematele pereliikmetele rikastavat ja kaasahaaravat visuaalset kogemust.

Miks on "Safari" eriline? Selle lehekülgedel leiduvad kontrastsed mustvalged pildid on kujundatud nii, et need haaravad teie beebi tähelepanu ja soodustavad keskendumisvõimet. Lapsed on loomulikult uudishimulikud ja "Safari" aitab neil avastada loomade maailma läbi lihtsate, kuid meeldejäävate siluettide.

Raamat on valmistatud vastupidavast kartongist, mis tagab, et see peab vastu ka kõige uudishimulikumatele kätele. Lisaks on "Safari" kompaktne suurus ja kujutiste kahepoolne trükk teinud sellest mugava ja praktilise kaaslase igapäevastes seiklustes.

Pidage meeles, et "Pildid beebidele" sarja raamatud ei ole lihtsalt lõbusad mänguasjad, vaid need on loodud selleks, et toetada teie lapse varajast arengut ja õppimist. "Safari" on suurepärane valik, et alustada teekonda koos teie lapsega, avastades maailma ja õppides koos.

Soovitame teil "Safari" oma väikesele avastajale tutvustada ja olla tunnistajaks, kuidas tema uudishimu ja tajuvõime arenevad iga lehekülje keeramisega. Kas olete valmis seikluseks?