Pildid beebidele. Sõidukid

Pildid beebidele. Sõidukid

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas toetada oma beebi nägemise ja taju arengut? "Pildid beebidele. Sõidukid" võib olla just see, mida vajad. See raamat on loodud spetsiaalselt imikutele, arvestades nende arengulist eripära. Nagu tead, näevad vastsündinud maailma esialgu mustvalgena ja alles aja möödudes hakkavad nad eristama erinevaid värve. See raamat aitab sul mõista ja jälgida, kuidas su lapse nägemisvõime järk-järgult areneb.

Raamatus on kasutatud selgeid, kontrastseid pilte sõidukitest, mis on kujundatud arvestades imikute võimet eristada mustvalgeid kujundeid. See on suurepärane vahend, et äratada beebi huvi ja arendada tema visuaalset taju. Läbi mängulise tegevuse saad oma lapsele tutvustada erinevaid sõidukeid, aidates tal seeläbi maailma avastada ja õppida.

Raamat "Pildid beebidele. Sõidukid" on suurepärane kingitus igale uuele vanemale, kes soovib oma lapse arengut toetada. See on ka kaasahaarav viis veeta kvaliteetaega oma pisikesega, pakkudes talle esimesi harivaid elamusi. Kasuta seda võimalust, et olla osa oma lapse imelisest arenguteekonnast juba maailma avastamise algfaasis.