Pildid beebidele. Talus

Pildid beebidele. Talus

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta koos oma lapsega maalähedase taluelu võlud "Pildid beebidele. Talus" raamatu lehekülgedel. See interaktiivne raamat on loodud spetsiaalselt pisipõnnidele, et äratada nende huvi looduse ja farmielu vastu. Lase oma väikesel seiklejal raamatut ise avada ja jälgige koos, kuidas ta õpib ära tundma erinevaid taluloomi ja nende hääli.

Kasutage raamatu värvikirevat külge, et teha avastusretk talus – mitu looma või eset suudab sinu laps leida ja nimetada? See on suurepärane võimalus rikastada lapse sõnavara ja arendada tema kognitiivseid oskusi mängulises vormis. Kui teie laps on suuteline kõik pildid ära tundma ja nimetama, siis on põhjust rõõmustada – õppimine läbi mängu on toonud tulemused!

"Pildid beebidele. Talus" on suurepärane vahend, et tutvustada oma lapsele taluelu mitmekesisust ja õpetada talle uusi sõnu lõbusal ja kaasahaaraval moel. See raamat on loodud selleks, et pakkuda teie perele ühiseid hetki, täis avastamisrõõmu ja õppimisindu. Kas olete valmis avama värava talumaailma?