Pildid beebidele. Värvid

Pildid beebidele. Värvid

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta maailma värvide ilu koos oma kõige noorema pereliikmega! "Pildid beebidele. Värvid" on raamat, mis on loodud spetsiaalselt imikutele, et tutvustada neile värvikirevat maailma, mis alguses paistab nende silmadele mustvalgena. See raamat on suurepärane vahend, et arendada Sinu lapse varajasi tajuvõimeid ja avastada koos temaga värvide maagiat.

Kas teadsid, et imikute nägemine areneb järk-järgult ja nad hakkavad eristama värve mõne kuu vanuselt? "Pildid beebidele. Värvid" on disainitud arvestades just seda arenguetappi, pakkudes visuaalseid stiimuleid, mis toetavad Sinu lapse nägemisoskuste arengut. Raamatu paksust kartongist lehed on loodud kestma, nii et see võib saada Sinu lapse lemmikuks pikaks ajaks. Samuti on raamatu nurgad ümardatud, et tagada väikeste uurijate ohutus.

Kasuta "Pildid beebidele. Värvid" raamatut, et veeta kvaliteetaega oma lapsega, õpetades talle värve ja sõnu, või lase tal tulevikus iseseisvalt raamatut uurida. See on suurepärane kingitus uutele vanematele või lisand Sinu lapse enda raamatukogusse, mis toetab tema arengut ja pakub rõõmu avastamisest.