Pildid ja kleepsud. Metsloomad

Pildid ja kleepsud. Metsloomad

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat tegevust oma eelkooliealisele lapsele? "Pildid ja kleepsud. Metsloomad" on värvimisraamat, mis pakub põnevust ning arendab samal ajal ka mitmeid olulisi oskusi. See raamat ei ole lihtsalt tavaline värvimisvihik, vaid tõeline seiklus metsikus looduses, kus iga lehekülg on kui uus avastusretk.

Raamatu autor on loonud 16 suurejoonelist pilti, millel on paksud kontuurjooned, et lihtsustada värvimist ja suunata pisikeste kunstnike tähelepanu. Need suured ja selged joonised on ideaalsed väikestele kätele, aidates neil õppida peenmotoorikat ja koordinatsiooni.

Aga see ei ole veel kõik – iga pildi juurde kuuluvad ka kleepsud, mis annavad lastele võimaluse õppida värve ja kujundeid, jälgides samal ajal, kuidas nende lemmikmetsloomad ellu ärkavad. Kui lapsel on raskusi värvide valimisega, võivad kleepsud olla suurepäraseks abimeheks, pakkudes eeskuju ja inspiratsiooni.

Raamatu "Pildid ja kleepsud. Metsloomad" kaudu arendab teie laps mitte ainult käelist osavust, vaid ka keskendumisvõimet ja kujutlusvõimet. Lisaks rikastab see raamat lapse sõnavara, tutvustades talle uusi sõnu ja mõisteid loomade kohta. Ja mis kõige tähtsam – see pakub tunde lõbusat ja huvitavat ajaveetmist.

Kas olete valmis avastama metsaelu koos oma lapsega? Haarake "Pildid ja kleepsud. Metsloomad" ja andke oma lapse loovusele tiivad!