Pildid ja kleepsud. Muinasjutud

Pildid ja kleepsud. Muinasjutud

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite loomingulist ja harivat tegevust oma eelkooliealisele lapsele? "Pildid ja kleepsud. Muinasjutud" on just see, mida vajate! See raamat ei ole ainult tavaline värvimisraamat, vaid tõeline aare, mis viib teie lapse muinasjutumaailma, kus ta saab kohtuda armastatud tegelastega ja avastada imelisi esemeid.

Raamatu lehekülgedel ootavad teid 16 paksu kontuurjoonega illustreeritud joonistust, mis on ideaalsed väikestele kätele, kes alles õpivad värvipliiatsite ja markeritega ümber käima. Lisaks on igale noorele kunstnikule abiks kaasas kleebused, mis aitavad värvide valikul ja annavad inspiratsiooni oma meistriteoste loomiseks.

Kuid see pole lihtsalt meelelahutus – "Pildid ja kleepsud. Muinasjutud" on loodud selleks, et arendada teie lapse käelist osavust ja keskendumisvõimet. Samuti on see suurepärane vahend kujutlusvõime ergutamiseks ja sõnavara rikastamiseks. Värvimine ja kleebiste kleepimine pakub teie lapsele mitte ainult lõbu, vaid ka õppimisvõimalust.

Kasutage seda raamatut, et veeta koos lapsega kvaliteetaega, luues samal ajal kauneid kunstiteoseid. "Pildid ja kleepsud. Muinasjutud" on suurepärane viis toetada oma lapse loomingulist kasvu ja pakkuda talle tegevust, mis on nii hariv kui ka lõbus. Võtke aeg maha ja sukelduge koos lapsega värvide ning muinasjuttude maagilisse maailma!