PILDIRAAMAT- PUSLE. MEREL

PILDIRAAMAT- PUSLE. MEREL

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.91€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas muuta oma lapse esimesed sõnad ja avastused veelgi põnevamaks? "PILDIRAAMAT- PUSLE. MEREL" on just see, mida vajate. See raamat on loodud selleks, et pakkuda teie väikestele uudishimulikele mänguliselt harivat kogemust, kus iga pusletükk aitab avardada sõnavara ja tutvustab neile rannaelu mitmekesisust.

Mõelge hetkeks, kui rõõmustav on näha oma last õppimas uusi sõnu ja tundma õppimas mereäärseid olendeid ning esemeid, mis on osa meie igapäevaelust. See raamat on justkui teejuht, mis aitab lapsel mänguliselt ja kaasahaaravalt avastada rannas leiduvat – alates lainetest ja liivast kuni mereelukateni.

Tuleb aga meeles pidada, et kuigi see raamat on suurepärane vahend õppimiseks, sisaldab see väikeseid detaile, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega on oluline, et lapsevanemad jälgiksid, et nende pisikesed ei satuks ohtu.

"MEREL" on osa PILDIRAAMAT-PUSLE sarjast, mis on tuntud oma innovaatilise lähenemise poolest õppimisele. Selle raamatu abil saate teie, kallid vanemad, olla kindlad, et teie laps arendab oma keeleoskust ja tunnetusvõimet turvalises ja lõbusas keskkonnas. Kas pole mitte suurepärane viis ühendada mäng ja õppimine?

Avastage koos lapsega seda imelist pusleraamatut ja sukelduge koos mere seiklustesse, mis ootavad teid lehekülgede vahel.