PILDIRAAMAT- PUSLE. NUMBRID

PILDIRAAMAT- PUSLE. NUMBRID

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.91€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat viisi, kuidas tutvustada oma lapsele numbreid ja liitmist? "Pildiraamat - Pusle. Numbrid" on just see, mida vajate. See põnev raamat sisaldab 23 pusletükki, mis aitavad teie lapsel mänguliselt numbreid õppida ja esimesi liitmistehteid sooritada. See on suurepärane sissejuhatus maailma, kus arvud mängivad võtmerolli, ning see on loodud selleks, et muuta õppimine nauditavaks ja kaasahaaravaks.

Kuid pidage meeles, et kuna pusletükid on väikesed, ei ole see mänguasi sobilik alla kolmeaastastele lastele. Väikeste osade allaneelamise oht on liiga suur, seega palun jälgige, et teie väike matemaatikahuviline oleks ohutus vanuses või jälgige mängu ajal hoolikalt.

"Pildiraamat - Pusle. Numbrid" on suurepärane kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama numbrite maagilist maailma. See ei ole mitte ainult lõbus, vaid ka kasulik tööriist, mis aitab arendada lapse loogilist mõtlemist ja probleemide lahendamise oskusi varases eas. Kas olete valmis oma lapsele pakkuma harivat seiklust?