PILJARDI ABC

Kirjastus: Art Neoon OÜ

2003 aasta

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, et piljard võib olla palju enamat kui lihtsalt kuulide augulöömine? "Piljardi ABC", autorilt, kes on oma teadmisi ja kogemusi jaganud, avab selle klassikalise mängu nüansirikkad kihid. See raamat on suunatud nii algajatele kui ka edasijõudnutele, pakkudes põhjalikku sissejuhatust piljardi tehnikatesse ja strateegiatesse.

Raamatust leiad asjatundlikult illustreeritud sõnaraamatu, mis aitab mõista piljarditerminoloogiat, mis on Eesti piljardikultuuris välja kujunenud. Autor vabandab ette võimalike ebatäpsuste eest terminite tõlgendamisel, kuid kinnitab, et sisu on koostatud suurima hoolikuse ja täpsusega.

"Piljardi ABC" on rohkem kui lihtsalt õpik; see on teejuht, mis võimaldab Sul piljardit näha uues valguses. Avasta piljardi peidetud intellektuaalne sügavus ja ilu, mis võib muuta Sinu arusaama sellest ajatust mängust. Raamatuga tutvudes võid avastada, et piljard pakub piiramatuid võimalusi nii mänguoskuste arendamiseks kui ka strateegiliseks mõtlemiseks.

Kui piljard on Sinu kirg või soovid sellest rohkem teada saada, siis "Piljardi ABC" on just see, mida vajad. See on Sinu võimalus saada osa Eesti piljardielust ja tõsta oma mäng järgmisele tasemele.